Щодо проведення оцінки відповідності дитячих іграшок

Українські іграшки можуть стати європейської якості. Мінекономрозвитку опублікувало нову редакцію Технічного регламенту безпеки іграшок, розробленого на основі Директиви 2009/48 / ЄС від 18 червня 2009 року. Зокрема, тепер виробник іграшок повинен буде обов'язково вказувати свій контактну адресу на самому виробі або його упаковці. Якщо іграшка привезена з-за кордону, то на її упаковці повинна розміщуватися адреса імпортера. Виробник також повинен скласти декларацію відповідності іграшки вимогам безпеки. При цьому іграшки повинні містити знак відповідності технічним регламентам і застереження з приводу віку, з якого їх безпечно використовувати. Крім того, на кожну іграшку повинна складатися технічна документація, в якій вказуються всі заходи, прийняті виробником, для забезпечення безпеки виробів.
Перед введенням іграшки в обіг, виробники повинні будуть проводити аналіз хімічних, фізичних, механічних, електричних небезпек, загоряння, гігієнічних і радіоактивних небезпек, які може становити іграшка, а також оцінити потенційний вплив таких небезпек на дітей.
Проект Технічного регламенту безпеки іграшок доступний для обговорення http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/link1/NT3757.html.

Інформація взята з сайту ligazakon.ua